1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

KOKOworld Bluza Hug Me Navy

ciepła ciemno niebieska bluza z kapturem

209,00 PLN brutto

  • S/M
  • M/L


Do schowka

Informacje

Cieplutka, otulająca bluza Hug Me posiada duży komin, który można nosić jako kaptur lub układać go według własnych upodobań.

Bluza jest asymetryczna i podbita ciepłym polarowym meszkiem.

Wyjątkowo ciepła i mięciutka.

Dół wykończony na surowo.

WYMIARY

Rozmiar XS/S

Obwód w biuście - 104 cm

Dł rękawa- 48 cm

Dł. przodu - 53 cm

Dł. tył - 70 cm

Obwód bioder - 130 cm

Rozmiar S/M (krój oversize):

Obwód w biuście - 110 cm

Dł rękawa- 49 cm

Dł. przodu - 56 cm

Dł. tył - 72 cm

Obwód bioder - 140 cm

Rozmiar L/XL:

Obwód w biuście - 122 cm

Dł rękawa- 52 cm

Dł. przodu - 60 cm

Dł. tył - 74 cm

Obwód bioder - 150 cm

Modelka ma 165 cm wzrostu, na zdjęciu nosi rozmiar S/M

Materiał:  92 % bawełna i 8 % elastan

Projekt: KOKOworld

Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki

Produkty powiązane