1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

Ceny wysyłek na terenie Polski

Przesyłka

Cena PLN

 Czas dostawy

 Darmowa wysyłka

Kurier DPD

16,00

2 dni robocze

dla zakupów od 300 zł

Paczkomaty

10,00

2-3 dni robocze

dla zakupów od 300 zł

Odbiór osobisty w sklepie ELSKA w  Galerii Bałtyckiej

0,00

1-2 dni robocze

-

Maksymalny czas realizacji zamówienia to czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika + czas wysyłki (paczki wysyłamy w ciągu maksymalnie 3 dni).

Darmowa wysyłka

Złóż zamówienie za kwotę min. 299zł z wysyłką na terenie Polski, a wyślemy ją do Ciebie kurierem lub InPostem (z dostawą do wybranego paczkomatu) za dramo :)

Czas realizacji zamówień

Wysyłki nadawane są po otrzymaniu płatności za zamówienie - zwykle w następny dzień roboczy. Maksymalny termin wysyłki Twojego zamówienia to 3 dni robocze. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 3 dni (czas na wysyłkę zamówienia) + czas dostawy (zależny od przewoźnika, w przypadku przesyłki kurierskiej to 1 dzień).

Czas liczymy od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie lub, w przypadku przesyłki pobraniowej, od momentu złożenia zamówienia.

Wysyłka za granicę

Nie ma jej w cenniku, jej koszt ustalamy indywidualnie :) Jest uzależniony od kraju, do którego paczka ma zostać wysłana, oraz od wagi paczki. Zwykle cena takiej przesyłki to ok. 40-80zł.
Złóż zamówienie pozostawiając kraj Polska, a w uwagach do zamówienia wpisz dokładny adres przesyłki (oczywiście z właściwym krajem przeznaczenia). My sprawdzimy dokładnie ile taka przesyłka będzie kosztować. Jeśli nie będzie odpowiadała Ci cena, bez problemu możesz zrezygnować z zamówienia :)

Czas realizacji zamówień zagranicznych

Liczymy go tak samo jak w przypadku zamówień krajowych. Czas samej dostawy na terenie UE to zazwyczaj 5-6 dni roboczych.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy po uprzedniej wpłacie w naszym sklepie w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Po złożeniu zamówienia prosimy o poczekanie na potwierdzenie (mailowe lub SMS), że zamówiony towar jest już gotowy do odbioru.