Ceny wysyłek na terenie Polski

Przesyłka

Cena PLN

 Czas dostawy

 Darmowa wysyłka

Kurier DPD

16,00

2 dni robocze

dla zakupów od 299 zł

Paczkomaty

11,00

2-3 dni robocze

dla zakupów od 299 zł

Odbiór osobisty w sklepie ELSKA w  Galerii Bałtyckiej

0,00

1-2 dni robocze

-

Maksymalny czas realizacji zamówienia to czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika + czas wysyłki (paczki wysyłamy w ciągu maksymalnie 3 dni).

Darmowa wysyłka

Złóż zamówienie za kwotę min. 299zł z wysyłką na terenie Polski, a wyślemy ją do Ciebie kurierem lub InPostem (z dostawą do wybranego paczkomatu) za dramo :)

Czas realizacji zamówień

Wysyłki nadawane są po otrzymaniu płatności za zamówienie - zwykle w następny dzień roboczy. Maksymalny termin wysyłki Twojego zamówienia to 3 dni robocze. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 3 dni (czas na wysyłkę zamówienia) + czas dostawy (zależny od przewoźnika, w przypadku przesyłki kurierskiej to 1 dzień).

Czas liczymy od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie lub, w przypadku przesyłki pobraniowej, od momentu złożenia zamówienia.

Wysyłka za granicę

Nie ma jej w cenniku, jej koszt ustalamy indywidualnie :) Jest uzależniony od kraju, do którego paczka ma zostać wysłana, oraz od wagi paczki. Zwykle cena takiej przesyłki to ok. 40-80zł.
Złóż zamówienie pozostawiając kraj Polska, a w uwagach do zamówienia wpisz dokładny adres przesyłki (oczywiście z właściwym krajem przeznaczenia). My sprawdzimy dokładnie ile taka przesyłka będzie kosztować. Jeśli nie będzie odpowiadała Ci cena, bez problemu możesz zrezygnować z zamówienia :)

Czas realizacji zamówień zagranicznych

Liczymy go tak samo jak w przypadku zamówień krajowych. Czas samej dostawy na terenie UE to zazwyczaj 5-6 dni roboczych.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy po uprzedniej wpłacie w naszym sklepie w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Po złożeniu zamówienia prosimy o poczekanie na potwierdzenie (mailowe lub SMS), że zamówiony towar jest już gotowy do odbioru.