1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu
Nowy
Pompoms Czapka Docker z wełny merynosów

Pompoms Czapka Docker z wełny merynosów

winogronowa czapka z wełny merynosów

129,00 PLN brutto


Do schowka

Informacje

Czapka unisex uszyta w Polsce, z przyjemnej w dotyku włóczki wełnianej - wełna merino, pochodzącej od zaufanego dostawcy z Włoch.

Kolor burgundy - między bordowym a winogronowym.

Czapka w całości wykonana z wełny merino. Do najważniejszych właściwości wełny merino należą:

 • doskonała izolacja termiczna: zimą, nawet podczas ekstremalnych mrozów, zatrzymuje ciepło przy skórze, natomiast latem zapobiega oddziaływaniu gorącego powietrza.

 • z wełny merino produkowana jest odzież sportowa i bielizna termiczna,
  wełna merino pochłania wilgoć, dzięki swojej porowatej strukturze, opary wilgoci są wchłaniane i uwalniane na zewnątrz, uwalniając tym samym ciepło i utrzymując tkaninę suchą.

 • porowata struktura zapewnia również przewiewność,
  wełna merynosów jest niezwykle miła dla skóry i nie gryzie, cienkie włókna wełny merino nie wbijają się, tylko zginają, nie drażniąc podczas kontaktu ze skórą.

 • wełna merino jest naturalnym włóknem odpornym na brud,  nie przyjmuje brzydkich zapachów, ma właściwości bakteriostatyczne (hamuje rozwój bakterii wewnątrz włókien).

 • włókna wełny merino są odporne na rozciąganie i odkształcanie, są bardzo trwałe i służą na lata.

Skład: 100% wełna merino

Rozmiar: uniwersalny.

Sposób pielęgnacji: Delikatne pranie ręczne. Należy starannie rozprowadzić środek piorący (dedykowany dla odzieży wełnianej) w letniej wodzie, zanurzyć czapkę, delikatnie ugniatać, następnie delikatnie odcisnąć i suszyć na płasko.

Przędza posiada certyfikat  Oeko-tex Standard 100

Produkty powiązane