1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

Komin Cherrish Kot

sportowy komin z grafiką pyszczka kota

85,00 PLN brutto

  • M


Do schowka

Informacje

DOSTĘPNE OD RĘKI!

Materiał zewnętrzny: nadrukowana, elastyczna dzianina poliestrowa.

Z prawej strony przypomina kostium kąpielowy, a na lewej stronie jest cieniutka warstwa miękkiego ocieplacza.

Z przodu znajduje się grafika kota na galaktycznym tle. Z tyłu grafika kosmosu.

Komin świetnie sprawdza się w chłodne dni.

Idealna na narty, lub snowboard. Dzięki niej Twoja twarz nie zmarznie na mroźnym powietrzu.

Doskonale sprawdza się również podczas zimowego joggingu.

Kominiarka występuje w dwóch rozmiarach.

Na zdjęciu pokazany rozmiar M.

Dla KOBIET zalecany rozmiar M, ale jeżeli masz np. bujne włosy, może się okazać, że lepszy będzie dla Ciebie rozmiar L :)

Dla DZIECI zalecany rozmiar M.

Dla MĘŻCZYZN zalecany rozmiar L.

Wymiary mierzone na płasko bez rozciągania ROZMIAR M:
Wysokość przodu 42 cm
Wysokość tyłu 47 cm
Szerokość 24 cm

Wymiary mierzone na płasko bez rozciągania ROZMIAR L:
Wysokość przodu 42 cm
Wysokość tyłu 47 cm
Szerokość 26 cm

Komin można prać w pralce – tryb delikatny/wełna, 30*C, wirować max. 1000obr/min.

Produkty powiązane