1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

Parka Jeansowa Folk Łowicki Petis

Parko Jeansowa z łowickimi dodatkami

459,00 PLN brutto

  • S


Do schowka

Informacje

Parka jeansowa uszyta z bawełnianego materiału(95% bawełna i 5% lycra).

Dodatki wykonano z bawełnianej tkaniny z nadrukiem folkowym - łowickim.

Łowicka jest kieszonka na piersi, kieszonka na rękawie, wypełnienie kaptura oraz dwie dolne kieszenie.

Kurtka ma dłuższy tył i jest delikatnie taliowana dzięki czemu idealnie wysmukla sylwetkę.

Na dole granatowy bawełniany sznurek w specjalnym troczku.

Kurtka jest zapinana na miedzane napy.

Obniżone szycie rękawów.

Kurtka nie posiada podszewki.

Na jednym rękawie czerwony haft skrzydeł (logo marki), tył parki przyozdobiony haftem łowickim oraz panelem z kwiatami łowickimi.

Skład: 95% bawełna, 5% lycra (jeans)

Prać na lewej stronie w 30%

Wykonana w 100% ręcznie w Polsce.

Wymiary:

długość z przodu / długość z tyłu/ szerokość w biuście / szerokość w biodrach/ długość rękawów

S 77cm / 96cm / 100cm / 100cm/ 55cm

M 77cm / 96cm / 110cm / 110cm/ 56cm

L 77cm / 96cm / 118cm / 118cm/ 56cm

Produkty powiązane