RAINS Curve Jacket Damski Płaszcz Przeciwdeszczowy

ciemno zielony, damski płaszcz nieprzemakalny

459,00 PLN brutto

  • S/M


Do schowka

Informacje

Curve jacket to klasyczny damski trencz, ale z nowoczesnym twistem.

Delikatny krój A oraz pasek podkreślają damską sylwetkę.

Wykonany z wodoodpornych, niezwykle lekkich materiałów.

Posiada matowo satynowe wykończenie.

Jest bardzo miły w dotyku.

Kieszonki zapinane na metalowe napy z logiem marki.

Zapinany na zamek dodatkowo wyposażony w zabezpieczenie przeciwdeszczowe.

Zamek ukryty jast za patką zapinaną na metalowe napy z logiem marki.

Szwy są dodatkowo zgrzewane ultradźwiękowo aby zapewnić maksymalną ochronę przed deszczem.

Kurtka posiada dziurki wentylacyjne, podnoszące komfort użytkowania.

Regulowany kaptur ma dodatkowy daszek chroniący twarz przed deszczem.

Mankiety mają regulowany obwód.

materiał: 50% polyurethane, 50% polyester

WODOODPORNOŚĆ - 4000 mm/cm2 water column pressure

ODDYCHALNOŚĆ - 4000 g/m2 water vapor transmission

WIATROCHRONNOŚĆ - 0.02 cmm air permeability

ODPORNOŚĆ AKCESORIÓW NA DZIAŁANIE WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH - Stal nierdzewna i trwałe wykończenia.

XXS/XSXS/SS/MM/LL/XL
Chest9197103109115
Waist879399105111
Bottom95101107113119
Shoulder to shoulder3940,54243,545
Sleeve length62,563,56464,565
Length9495,59798,5100

Produkty powiązane