1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

KOKOworld płaszcz Cappadocia

wzorzysty wiosenny płaszcz

509,00 PLN brutto

  • S/M
  • M/L


Do schowka

Informacje

Wiadomo, że w naszym klimacie pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie i zawsze trzeba być przygotowanym na gwałtowne zmiany temperatury.

Wiosenny płaszcz Cappadocia nie tylko ochroni przed deszczem, ale dzięki energetycznemu nadrukowi wyróżni Cię w tłumie.

Co więcej, jego design w połączeniu z kobiecym krojem sprawia, że sam w sobie stanowi pełną stylizację.

Nowy krój lepiej dopasowuje się w ramionach i talii, a luźniejszy dół dodaje sylwetce lekkości.

Projekt będzie pasował zarówno do eleganckiej garsonki jak i dżinsów połączonych z klasycznym T-shirtem, dlatego z powodzeniem założysz go do pracy i... zostaniesz w nim już do końca dnia!

Modelka ma 170 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S/M.

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Materiał: 100 % poliester wodoodporny soft-shell, podszewka 100 % wiskoza

Projekt: KOKOworld 

Wykonanie: Polskie szwalnie


Tabela wymiarów:

Produkty powiązane