1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

płaszcz Covert Nubee

czerwony płaszcz asymetryczny z dzianiny

369,00 PLN brutto

  • One size


Do schowka

Informacje

DOSTĘPNY OD RĘKI

ASYMMETRY HOOD to płaszcz wykonany z grubej dzianiny bawełnianej, od wewnątrz wykończonej w tzw. misia.

Płaszcz jest zapinany na suwak i posiada obszerny kaptur, pozwalający ukryć się przed deszczem lub przed ... światem :)

Cechą charakterystyczną modelu jest asymetryczny przód zakładanych na siebie części.

Kieszenie ukryte zostały w szwach bocznych.

Według zamierzeń projektanta forma Oversizowa, obszerna.

Rękaw dopasowany.

Cechą charakterystyczną jest dłuższy przód, który delikatnie schodzi się ku dołowi oraz krótszy tył z prostym cięciem.

Płaszcz jest obrandowany metkami z skóry ekologicznej z tłoczonym logo NUBEE.

Płaszcz nie posiada podszewki.

Kolor: CZERWONY

ROZMIAR: OneSize dobra na S/M/L

długość z tyłu : 70 cm

długość przód : 90 cm

SKŁAD: bawełna 95% z poliester 5%

PRZEPIS PRANIA: Prać w pralce w temperaturze do 30 st. C w dobrych środkach piorących, można odwirować.

UWAGA!!! Do pierwszego prania może pozostawiać drobne włoski na odzieży, którą będziemy mieli pod spodem.

Produkty powiązane