1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

KOKOworld bluzka Be My Valentine Classic

zielona bluzka

139,00 PLN brutto

  • L/XL


Do schowka

Informacje

Ubrania z kolekcji Be My Valentine to ponadczasowe połączenie prostoty z afrykańskim akcentem.

Prosty krój, wysokiej jakości materiał i unikatowy wzór, wykonany z batikowego materiału. Każdy egzemplarz bije swoim własnym, niepowtarzalnym sercem!

Bluzka By My Valentine została uszyta z miękkiej wiskozy, dzięki czemu dopasowuje się do sylwetki i świetnie ją podkreśla.

Pasuje idealnie do ołówkowych i rozkloszowanych spódnic z podwyższona talią.

Każdy egzemplarz posiada na karku inne serduszko ręcznie wycinane i naszywane na każdą bluzkę z Kolekcji Be My Valentine.

Modelka ma 165 cm wzrostu, na zdjęciu nosi rozmiar S/M

Skład: 94% wiskoza mikromodal  , 6% elastan
Projekt: KOKOworld
Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki

Rozmiar S/M:

Długość całkowita: 62 cm

Obwód w biuście: 80  cm

Obwód w biodrach : 84 cm

Długość rękawa: 62 cm

Rozmiar M/L:

Długość całkowita: 62 cm

Obwód w biuście: 82  cm

Obwód w biodrach : 88 cm

Długość rękawa: 63 cm

Rozmiar L/XL:

Długość całkowita: 64 cm

Obwód w biuście: 92  cm

Obwód w biodrach : 98 cm

Długość rękawka: 65 cm

Materiał rozciągliwy.

DRESS UP DRESS RIGHT

Produkty powiązane