1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

Spodnie Knot it Olive Kokoworld

spodnie w kolorze zgaszonej zieleni

239,00 PLN brutto

  • M/L
  • L/XL


Do schowka

Informacje

Wykonane z niezwykle miękkiego i przyjemnego dla ciała materiału, zapewniają 100% komfortu.

Zaprojektowane tak, aby pasowały zarówno do szpilek, jak i trampek.

Spodnie mają wiązanie w pasie, by przełamać trochę klasykę!

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody.

Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Materiał: 92 % bawełna 8 % elastan gramatura 230-240 g/m2

Projekt: KOKOworld

Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki

WYMIARY

Rozmiar S/M:

Obwód w pasie: 72cm - 90cm (w pasie wszyta guma)

Obwód w biodrach: 108 - 118cm (materiał rozciągliwy)

Długość nogawki: 94cm (nogawka zakończona manszetem)

Długość od pasa do kroku: 30cm

Rozmiar M/L:

Obwód w pasie: 76cm - 94cm ( w pasie wszyta guma)

Obwód w biodrach: 120 - 124cm ( materiał rozciągliwy)

Długość nogawki: 98cm

Długość od pasa do kroku: 36cm

Rozmiar L/XL:

Obwód w pasie: 80cm - 100cm ( w pasie wszyta guma)

Obwód w biodrach: 124 - 132cm ( materiał rozciągliwy)

Długość nogawki: 102 cm

Długość od pasa do kroku: 40cm

Produkty powiązane