1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

KOKOworld Electrical Szmaragd

sukienka w kolorze zielonym

199,00 PLN brutto

-60,00 PLN

259,00 PLN brutto

  • XS/S


Do schowka

Informacje

Tej jesieni w KOKOworld nie mogło zabraknąć sukienek w energetycznych kolorach!

Model Electrical łączy w sobie kobiecość oraz wygodę.

Zaletą sukienki jest jej wielofunkcyjność - to Ty decydujesz o jej długości i sposobie noszenia dzięki wszytemu węzełkowi w pasie!

W rekawach są dziurki na kciuk, tak aby nosiło się ją jeszcze lepiej.

Ten model powiększa już całkiem sporą kolekcję Be My Valentine.

Oznacza to, że na tył sukienki ozdobiony został kultowym, batikowym serduchem.

Każdy egzemplarz bije swoim własnym, niepowtarzalnym sercem!


Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody.

Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski i Afryki.

Materiał: bawełna 92%, elastan 8% + serce wycięte z afrykańskiego batiku
Projekt: KOKOworld
Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki

WYMIARY

Rozmiar XS/S

Długość całkowita: 102 cm

Długość rękawa od ramienia: 74cm

Szerokość w biuście: 88 cm

Szerokość w pasie maksymalna (wszyta gumka): 86 cm


Rozmiar S/M

Długość całkowita: 104 cm

Długość rękawa od ramienia: 74 cm

Szerokość w biuście: 96 cm

Szerokość w pasie maksymalna (wszyta gumka): 92 cm

Produkty powiązane