1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

KOKOworld sukienka Tango Jakarta

fioletowa sukienka z dodatkami etno

309,00 PLN brutto

  • S/M
  • M/L


Do schowka

Informacje


Kolekcja: Batik Indonesia

Kobiece, a do tego egzotyczne i z zadziornym pazurem? Takie są właśnie sukienki Tango!

Z przodu mogą sprawiać wrażenie niewinnych i delikatnych, ale wystarczy spojrzeć na nie z drugie strony, bo dostrzec w nich rys ciekawej świata i przygód wojowniczki.

Czyż nie takie właśnie jest natura kobiety?

Wykonana z miękkiego mikromodalu są wygodne i lekkie w noszeniu, ale batikowa wstawka na plecach dodaje im oryginalnego charakteru.

Modelka ma 165 cm wzrostu, na zdjęciu nosi rozmiar S/M

WYMIARY

Rozmiar S/M:

Długość całkowita: 95 cm

Długość od pasa: 53 cm

Długość rękawa: 61 cm

Obwód w biuście: 72 cm (Materiał rozciągliwy do 15 cm)

Obwód w talii: 66 cm (Materiał rozciągliwy do 15 cm)

Rozmiar M/L:

Długość całkowita: 102 cm

Długość od pasa: 58 cm

Długość rękawa: 62 cm

Obwód w biuście: 80 cm (Materiał rozciągliwy do 15 cm)

Obwód w talii: 82 cm (Materiał rozciągliwy do 15 cm)

Materiał: 94% wiskoza mikromodal, 6%  elastan; gramatura 220

Projekt: KOKOworld

Wykonanie: Szwalnia Patryka i Edytki, Wieliczka