1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

KOKOworld sukienka Kordoba Black

czarna sukienka

209,00 PLN brutto

  • M/L


Do schowka

Informacje

Ubrania z kolekcji Be My Valentine to ponadczasowe połączenie prostoty z afrykańskim akcentem.

Prosty krój, wysokiej jakości materiał i unikatowy wzór, wykonany z kolorowego materiału African Wax.

Każdy egzemplarz bije swoim własnym, niepowtarzalnym sercem!

Sukienka Kordoba została uszyta z miękkiego materiału, dzięki czemu dopasowuje się do sylwetki i dobrze na niej układa.

Sukienka ma luźną górę, jej krój jest zbliżony do kimona, dzięki temu można ją nosić nonszalancko, odsłaniając jedno ramię lub dowolnie układać.

Dół jest dopasowany, natomiast gumka w pasie pozwala regulować długość sukienki - dzięki temu sukienka może wyglądać jak komplet bluzki ze spódniczką.

Ze sportowej, krótkiej sukienki w mgnieniu oka możesz stworzyć elegancką kreację na wieczorne wyjścia.

Dobierz do niej wisior i wieczór należy do Ciebie!

Tworzenie batików to długotrwały i bardzo pracochłonny proces.

Działając w duchu zero waste wszystkie ścinki powstające podczas szycia naszych ubrań zostały przerobione na kolorowe, ręcznie wycinane serduszka, które znajdziecie w kolekcji Be My Valentine.

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody.

Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Modelka ma 165 cm wzrostu.

Dopasuj swoją sylwetkę do naszej tabeli wymiarów. Sprawdź, który rozmiar jest dla Ciebie.

Materiał: Bawełna 92% + Elastan 8%, gramatura 190-200 g/m2 

Projekt: KOKOworld

Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki

Tabela wymiarów: