1Drogi Odwiedzający, Szanowny Kliencie, sprawdź w jaki sposób ELSKA Sp. z o.o., czyli administrator Twoich danych osobowych, zbiera je i przetwarza. Pamiętaj o prawach jakie Tobie przysługują.

Dlaczego wysyłamy tę wiadomość?

Dnia 25 maja 2018 weszło w życie RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Nakłada ono na nas obowiązek jasnego i zrozumiałego poinformowania Państwa o naszej polityce zbierania i przetwarzania danych osobowych.

Nie musisz akceptować żadnych zgód czy też zmian, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami poniżej.JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako Administrator Sklepu (Elska Sp. z o.o.) będący jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Kontakt w sprawie danych osobowych: ELSKA Sp. z o.o., ul. Młyńska 3A, 83-010 Straszyn; adres do korespondencji e-mail sklep@elska.pl.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do zgody akceptacji w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w Promocji lub wydanie nagród.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia Promocji i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje Dane osobowe zostaną usunięte niezwłocznie po upływie pełnych sześciu miesięcy od chwili zakończenia Promocji lub po wygaśnięciu obowiązku ich przechowywania określonego przez organy państwowe.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
Przejdź do serwisu

Bistro TSHRT EVC DSGN

czarny męski tiszert

127,00 PLN brutto

  • M


Do schowka

Informacje

Model zaprojektowany i uszyty w Polsce z największą dbałością o detale.

Koszulka męska wykonana z wysokogatunkowych dzianin.

Przód to dzianina dwuwarstwowa (z wierzchu cienka warstwa poliestru, od wewnątrz miła w dotyku bawełna).

Tył, rękawy i wykończenie dekoltu to dzianina bawełniana z lekką domieszką elastanu.

Koszulka o gramaturze 180, a to oznacza, że jest solidna i z pewnością posłuży Ci długo.

Zwłaszcza, że zastosowana technika nadruku jest wyjątkowo trwała i nie straszne jej pranie.

Grafika, która zdobi przód koszulki to nasza interpretacja Ostatniej Wieczerzy autorstwa Philippe'a de Champaigne.

Myślimy, że tak mogłoby wyglądać spotkanie Jezusa i jego apostołów przy stole w ten ostatni wieczór.

Bo przecież to też byli ludzie, więc czy nie mogli by nosić Air Maxów i jeść pizzy? 

 

Rozmiar:

M 50cm / 68cm / 23cm

L 52cm / 70cm / 24cm

XL 54cm / 72cm / 25cm

szerokość klatki piersiowej / długość mierzona z tyłu przez środek / długość rękawa

 

Produkty powiązane