Egzamin gimnazjalny repetytorium z testami macmillan odpowiedzi

Repetytorium z testami przygotowującymi do egzaminu gimnazjalnego jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla uczniów pragnących zgłębić swoją wiedzę przed tym ważnym w ich życiu wydarzeniem. Opracowanie to bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Struktura książki została przygotowana w sposób bardzo przemyślany, a ponadto zawarte są tam zadania dobrane w sposób właściwy, które uzupełnione są informacjami i wiedzą z zakresu gramatyki. Jest to niezrównana niczym pomoc w uporządkowaniu całego materiału językowego, a także umiejętności nabytych przez uczniów podczas trzyletniej nauki w szkole. Ponadto opracowania pozwala na uzupełnienie tej wiedzy, której brakuje. W książce zawarte zostały także odpowiedzi. Egzamin gimnazjalny repetytorium z testami Macmillan odpowiedzi przyczynią się do sprawdzenia poziomu swojej wiedzy i zwrócą także uwagę na to co jeszcze trzeba powtórzyć.

Książka nauczyciela natomiast ma formę książki ucznia, która zawiera nadpisane odpowiedzi. Ponadto w opracowaniu uwzględnione zostały testy powtórzeniowe do repetytorium mające formę egzaminacyjną. W karcie nauczyciela występuje także sześć pełnych zestawów mających formę egzaminacyjną. Trzy testy przygotowane zostały na poziomie podstawowym oraz trzy maja bardziej zaawansowana formę, czyli określone zostały na poziomie rozszerzonym. Dodatkowo w książce uwzględniono 15 kartkówek, które mają za zadanie sprawdzenie słownictwa występującego w kolejnych rozdziałach. Opisywana pozycja książkowa uwzględnia ponadto 15 testów, które sprawdzające wiedzę z każdego z rozdziałów, klucze odpowiedzi do testów, które zawarte są w książce nauczyciela, a także płytę CD zawierającą nagrania do testów zawartych w książce.

Podkreślić należy fakt, że Egzamin Gimnazjalny Repetytorium z testami Macmillan odpowiedzi jest realizacją wszystkich piętnastu tematów, które wymagane są na egzaminie gimnazjalnym. Ponadto dwa testy przygotowane na poziomie podstawowym oraz dwa testy zawierające poziom rozszerzony zapewniają możliwość uczniom samodzielnego sprawdzenia poziomu swojej wiedzy, ponadto mogą być także wykorzystane jako samodzielny test służący do egzekwowania wiedzy w całej klasie. Książka zawiera rozbudowaną część gramatyczną oraz słowniczek, który pozwala na poznanie swojej wiedzy z zakresu posiadanego słownictwa.